Kladovka

Контакти

пр. Небесної Сотні,
101. м Одеса, Україна

+380931708451office@kladovka.ua

Розрахувати вартість зберігання на складі

Щоб розрахувати вартість боксу, виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж, пересуваючи повзунки на схемі зазначеної нижче.
Виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж.

Орендована площа

м 2

4 м 2

30 м 2

Термін оренди

місяць

1 місяць

12 місяців

Розрахувати площу зберігання на складі

Ми пропонуємо великий вибір боксів від 4м 2 до 30м 2

Бокс 4 м2

Підійдедлязберіганнямеблівтаречей.Можнарозміститистіл,ліжко,пральнумашину,холодильникікоробкизречами

Бокс 5 м2

Зручнопомістятьсябільше 40коробокабомебліітехніказквартириплощеюдо35м. кв.

Бокс 7 м2

Можнарозміститипонад 45коробок,меблітатехніку:дві шафи,диван,пральнумашину,холодильник,тумбитаспортивнийінвентар.

Бокс 10 м2

Підійдедляречейімеблівзодно- або двокімнатноїквартиридо50м.кв.

Бокс 12 м2

Легкопомістятьсяречіімебліз двокімнатноїквартиридо50метрівквадратни

Бокс 20 м2

Приміщенняпідійдезберіганнятоварівневеликогоінтернетмагазинуабомебліітехніказтрикімнатноїквартиридо80м.кв.

Бокс 30 м2

Бокс для бізнес

4м 2

З урахуванням знижки 0%

0 ₴/місяць

або 0 ₴ за весь період

Розрахунок вартості складських послуг (калькулятор)

Щоб розрахувати вартість боксу, виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж, пересуваючи повзунки на схемі, яка зазначена вище. Або ж завжди можна зв'язатися з нашими консультантами, які допоможуть визначитися з розмірами складського приміщення і підкажуть, який варіант буде оптимальним саме для вас. Це допоможе зробити максимально правильний вибір і уникнути зайвих грошових витрат.

Практика показує, що клієнти часто переоцінюють розміри необхідного боксу для зберігання речей. Вартість зберігання на складі розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від терміну зберігання. Чим довший термін зберігання, тим дешевша щомісячна орендна плата.. Залишати речі в «Кладовці» вигідно.

Низькі тарифи на складські послуги, надійна система охорони, зручне розташування, можливість транспортування модулів і наявність додаткових послуг.

Що робити людині, яка не так давно зіткнулася з проблемою пошуку складу? Де знайти якісний сервіс за доступною ціною? У наступній статті ми спробуємо надати кілька слушних порад тим, кого цікавить вартість зберігання на складі.

Вибір складських послуг: від чого залежить ціна на приміщення?

Вирішити цю проблему досить непросто. Можна вивчити пропозицію найбільш популярних компаній на ринку, однак ціни у них зазвичай значно вищі, ніж у приватників, що здають в оренду невеликі приміщення. Альтернативою такому пошуку може стати спроба знайти необхідне вам складське приміщення, яке надається приватними особами, або невеликими компаніями, такими як «Кладовка». При вивченні пропозиції подібних сервісів, обов'язково зверніть увагу на прайс-лист з цінами за послуги.

Залежно від типу контейнера, буде змінюватися і ціна. Зазвичай виділяють наступні типи сховищ:

- Комплекси;;
- Контейнери;
- Модулі;
- Бокси;
- Камери.

Досвідчені перевізники надають перевагу оформленню такої послуги, як відповідальне зберігання товару. Вартість відповідального зберігання товару зазвичай трохи вища за вартість звичайних послуг зберігання. Це пов'язано з тим, що орендодавець, коли оформлює подібну форму зберігання, бере на себе додаткові ризики за товар.

Оплата послуг

1. Банківською картою на сайті компанії за допомогою системи Web Money.

Даний спосіб оплати вже давно став звичним. Для оплати необхідно ввести номер договору, після цього вас перенаправлять в платіжний термінал системи платежів Web Money. Додаткова реєстрація в системі не потрібна.

2. Через Інтернет з рахунку мобільного телефону

Послуги оренди складського приміщення або боксу можна оплатити шляхом переказу грошових коштів з рахунку свого мобільного телефону на рахунок кампанії «Кладовка» через Інтернет. Для цього необхідно ввести номер договору і вибрати відповідний спосіб оплати.

3. Оплата Приват24

4. Оплата по квитанції у відділеннях банків

Це найбільш звичний спосіб оплати в Україні. Переклад можна зробити в будь-якому з банків. Обов'язково зберігайте видану працівником банку квитанцію.