Kladovka

Контакти

пр. Небесної Сотні,
101. м Одеса, Україна
ПН - НД 05:00-22:30.
У комендантську годину - зачинено!

+380931708451[email protected]

Розрахувати вартість зберігання на складі

Щоб розрахувати вартість боксу, виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж, пересуваючи повзунки на схемі зазначеної нижче.
Виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж.

Орендована площа

м 2

4 м 2

30 м 2

Термін оренди

місяць

1 місяць

12 місяців

Розрахувати площу зберігання на складі

Ми пропонуємо великий вибір боксів від 4м 2 до 30м 2

Бокс 4 м2

Підійдедлязберіганнямеблівтаречей.Можнарозміститистіл,ліжко,пральнумашину,холодильникікоробкизречами

Бокс 5 м2

Зручнопомістятьсябільше 40коробокабомебліітехніказквартириплощеюдо35м. кв.

Бокс 7 м2

Можнарозміститипонад 45коробок,меблітатехніку:дві шафи,диван,пральнумашину,холодильник,тумбитаспортивнийінвентар.

Бокс 10 м2

Підійдедляречейімеблівзодно- або двокімнатноїквартиридо50м.кв.

Бокс 12 м2

Легкопомістятьсяречіімебліз двокімнатноїквартиридо50метрівквадратни

Бокс 20 м2

Приміщенняпідійдезберіганнятоварівневеликогоінтернетмагазинуабомебліітехніказтрикімнатноїквартиридо80м.кв.

Бокс 30 м2

Бокс для бізнес

4м 2

З урахуванням знижки 0%

0 ₴/місяць

або 0 ₴ за весь період

Розрахунок вартості складських послуг (калькулятор)

Щоб розрахувати вартість боксу, виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж, пересуваючи повзунки на схемі, яка зазначена вище. Або ж завжди можна зв'язатися з нашими консультантами, які допоможуть визначитися з розмірами складського приміщення і підкажуть, який варіант буде оптимальним саме для вас. Це допоможе зробити максимально правильний вибір і уникнути зайвих грошових витрат.

Практика показує, що клієнти часто переоцінюють розміри необхідного боксу для зберігання речей. Вартість зберігання на складі розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від терміну зберігання. Чим довший термін зберігання, тим дешевша щомісячна орендна плата. Залишати речі в «Кладовці» вигідно.

Залишати речі в «Кладовці» на тривалий термін вигідно.

Доступні тарифи на складські послуги, надійна система охорони, зручне розташування, наявність додаткових послуг.

Оплата послуг

1. Банківською карткою за допомогою електронного рахунку від системи LIQPAY.

Для оплати необхідно натиснути кнопку на сайті "Отримати рахунок на email" і у вікні вказати: вашу електронну пошту, суму платежу, та ПІБ платника. Після цього вам на пошту буде доставлено спеціальний рахунок із активною кнопкою "Сплатити". При натисканні на кнопку у вашому браузері відкриється вікно платіжної системи Liqpay, в якому ви зможете вибрати спосіб оплати: googpepay, applepay або внести дані платіжної картки. Додаткова реєстрація у системі не потрібна.

2. Через мобільний додаток Kladovka (доступно в googleplay та appstore).

Послуги оренди складського боксу можна легко замовити та сплатити через мобільний додаток. Для цього необхідно завантажити та встановити програму на ваш мобільний телефон або планшет. Увійти в додаток та зареєструватися в ньому та прийняти Публічний договір (прийняття прирівнюється до письмового підписання договору оренди боксу).

а) Для діючих клієнтів одразу буде доступна можливість оплати через кнопку на головному екрані додатка "Договору" і далі кнопка "Оплата" поруч із реквізитами договору.

б) Для нових клієнтів необхідно вибрати доступний бокс через "Мої бокси" та перейти по кроках до його оплати. Після оплати договору оренди бокс через програму новий клієнт може відразу ж приїхати та завантажити свої речі в орендоване приміщення.

Для доступу до складу, будь ласка, відкрийте програму та пред'явіть охоронцеві ваш QR-код, який відкривається за допомогою кнопки "Мій QR-код".

3. Оплата в офісі компанії банківською карткою через безконтактний платіжний термінал.

4. Оплата по квитанції у відділеннях банків

Це найбільш звичний спосіб оплати в Україні, переказ можна здійснити у будь-якому з банків.

Рахунок можна замовити у менеджера в офісі "Кладовки" або за телефоном.

Обов'язково зберігайте видану працівником банку квитанцію.


Що робити людині, яка не так давно зіткнулася з проблемою пошуку складу? Де знайти якісний сервіс за доступною ціною? У наступній статті ми спробуємо надати кілька слушних порад тим, кого цікавить вартість зберігання на складі.

Вибір складських послуг: від чого залежить ціна на приміщення?

Вирішити цю проблему досить непросто. Можна вивчити пропозицію найбільш популярних компаній на ринку, однак ціни у них зазвичай значно вищі, ніж у приватників, що здають в оренду невеликі приміщення. Альтернативою такому пошуку може стати спроба знайти необхідне вам складське приміщення, яке надається приватними особами, або невеликими компаніями, такими як «Кладовка». При вивченні пропозиції подібних сервісів, обов'язково зверніть увагу на прайс-лист з цінами за послуги.

Залежно від типу контейнера, буде змінюватися і ціна. Зазвичай виділяють наступні типи сховищ:

- Комплекси;;
- Контейнери;
- Модулі;
- Бокси;
- Камери.

Досвідчені перевізники надають перевагу оформленню такої послуги, як відповідальне зберігання товару. Вартість відповідального зберігання товару зазвичай трохи вища за вартість звичайних послуг зберігання. Це пов'язано з тим, що орендодавець, коли оформлює подібну форму зберігання, бере на себе додаткові ризики за товар.