Kladovka

Контакти

пр. Небесної Сотні,
101. м Одеса, Україна
ПН - НД 05:00-22:30.
У комендантську годину - зачинено!

+380931708451[email protected]

Kladovka звільнить простір для розвитку бізнесу

Міні-склад для бізнесу

Коли допомагає Кладовка

У Кладовці забороняється зберігати

 • Тварин, рослини
 • Зброя (її деталі, боєприпаси)
 • Легко займисті речовини
 • Токсичні речовини або гази
 • Продукти харчування

Переваги

Сучасне, доступне зберігання

 • Зручне розташування складу

  Склади розташовані в межах міста так, щоб кожен клієнт завжди міг скористатися основними транспортними вузлами і зупинками громадського транспорту, які розташовані поблизу. Ви можете вибрати найближчий до вас термінал, самостійно перевезти речі або скористатися послугами завантаження та вивезення, ми самі візьмемо на себе послуги упаковки і транспортування.

 • Упаковка і доставка

  Ми готові взяти на себе клопоти щодо упаковки, розбирання та перевезення речей. Часто упаковка і розбирання речей займає досить багато часу, а послуги сторонніх вантажників можуть призвести до поломки і псування майна. Якщо ж ви бажаєте уникнути подібних неприємностей, зв'яжіться з нами, і ми обговоримо найбільш зручний час для проведення пакування та перевезення.

 • Оптимальна температура і вологість повітря

  Ми знаємо, наскільки важлива температура і вологість повітря в приміщеннях, де зберігаються речі. Температура в боксах навіть взимку не опускається нижче +10 градусів. Ми створюємо ідеальний мікроклімат для зберігання речей, це не дозволяє металевим виробам іржавіти, дереву - пересихати, а паперам - набиратися вологи. Припливна вентиляція забезпечує оптимальні показники вологості.

 • Безпека майна

  Ми використовуємо вісім рівнів захисту одночасно, це дозволяє досягти максимальної безпеки вашого майна. Також ви завжди маєте можливість оформити страховий поліс в нашому офісі.

 • Безкоштовний WiFi

  Перебуваючи на території комплексу, кожен клієнт може продовжувати працювати в мережі Інтернет абсолютно безкоштовно. Досить уточнити пароль у співробітників компанії.

 • Індивідуальний доступ до майна

  Наш офіс відкритий щодня, ми працюємо без вихідних і свят. Консультанти завжди нададуть повну інформацію про послуги, акції та ціни, а також допоможуть визначити потрібний розмір боксу для зберігання вашого майна. Доступ до камер здійснюється в будь-який зручний для вас час.

Розрахувати вартість

3 ПРОСТИХ КРОКИ

Як працює Кладовка

Вибір боксу

Вибирайте модуль потрібного саме вам розміру на будь-який термін

Оплата

Сплачуйте послуги оренди модуля on-line

Доставка

Замовляйте доставку речей прямо з дому

Наші клієнти

Нам довіряють свої речі

Розрахувати вартість зберігання на складі

Щоб розрахувати вартість боксу, виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж, пересуваючи повзунки на схемі зазначеної нижче.
Виберіть передбачуваний термін зберігання речей і необхідний метраж.

Орендована площа

м 2

4 м 2

30 м 2

Термін оренди

місяць

1 місяць

12 місяців

Розрахувати площу зберігання на складі

Ми пропонуємо великий вибір боксів від 4м 2 до 30м 2

Бокс 4 м2

Підійдедлязберіганнямеблівтаречей.Можнарозміститистіл,ліжко,пральнумашину,холодильникікоробкизречами

Бокс 5 м2

Зручнопомістятьсябільше 40коробокабомебліітехніказквартириплощеюдо35м. кв.

Бокс 7 м2

Можнарозміститипонад 45коробок,меблітатехніку:дві шафи,диван,пральнумашину,холодильник,тумбитаспортивнийінвентар.

Бокс 10 м2

Підійдедляречейімеблівзодно- або двокімнатноїквартиридо50м.кв.

Бокс 12 м2

Легкопомістятьсяречіімебліз двокімнатноїквартиридо50метрівквадратни

Бокс 20 м2

Приміщенняпідійдезберіганнятоварівневеликогоінтернетмагазинуабомебліітехніказтрикімнатноїквартиридо80м.кв.

Бокс 30 м2

Бокс для бізнес

4м 2

З урахуванням знижки 0%

0 ₴/місяць

або 0 ₴ за весь період

ПРО КОМПАНІЮ

Кладовка - сервіс зберігання речей і вантажів в Одесі

«Кладовка» - це одна з найбільших компаній, що займаються індивідуальним зберіганням речей в Україні. Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з великими компаніями. У «Кладовка» кожен має можливість орендувати бокс, міні-склад необхідного розміру для зберігання майна, речей або товарів практично будь-якого типу на потрібний термін.

Комплекс "Кладовка" обладнаний сучасною системою відеоспостереження, а охорону будівлі і території здійснює професійна служба охорони.

Крім послуг оренди складу, для більшого комфорту ми пропонуємо клієнтам широкий спектр додаткових послуг, серед яких: упаковка, доставка, пакувальний матеріал, погрузка речей, спеціальне обладнання для транспортування вантажів на території складу.

Ми хочемо зробити ваше життя простіше за допомогою послуг індивідуального зберігання речей, товарів та документів у Одесі. «Кладовка» звільнить простір у вашому будинку і в офісі, збереже меблі та інше майно, яке становить цінність, візьме на себе турботи про пакування і транспортування речей. У будь-який час ви можете змінити розмір орендованого боксу, переїхати з одного міні-складу в інший.

Оплачувати послуги ви можете будь-яким зручним способом:

- Готівкою або карткою банку у нас в офісі.
- Через Інтернет, скориставшись зручною для вас платіжною системою.

Ми дбаємо про своїх клієнтів, розвиваємо платіжні сервіси, пропонуємо програми страхування майна, що зберігається. Для постійних клієнтів діють гнучкі системи знижок і акційні пропозиції на оренду боксу.

Розрахувати вартість

Послуги зберігання документів і товарів для бізнесу. Зняти складське приміщення

Компанія «Кладовка» пропонує послуги складу тимчасового зберігання документів і товарів для приватних осіб і власників малого бізнесу. Формат невеликого складу дозволяє зняти складське приміщення для тимчасового зберігання товарів і актуальний для невеликих бутиків, Інтернет-магазинів, ресторанів, рекламних агентств, а також тих, хто не бажає захаращувати офіс архівною документацією та непотрібними меблями. На відміну від великих складських комплектів компанія «Кладовка» пропонує клієнтам самостійно підібрати розміри орендованого приміщення під склад, зважаючи на потреби і особливості товарів. Збереження майна гарантовано, оскільки все застраховано, а майданчики обладнані сучасними системами спостереження.

Відповідальне зберігання документів

Складські центри обладнані боксами для зручного зберігання архівних документів. Ви можете привозити коробки з документами і забирати їх в будь-який зручний для вас час. «Кладовка» професійно займається відповідальним зберіганням документації, ми в точності обізнані в особливостях і нюансах архівного зберігання. Більш того, кожен клієнт може вибрати складське приміщення, що знаходиться поблизу його офісу.

Які типи документації можна зберігати на нашому складі:

- Бухгалтерська документація.
- Техдокументація.
- Архіви (архівна документація).
- Інше.

Тимчасове зберігання товарів

Кожен склад для товарів обладнаний сигналізацією. У кожному приміщенні дотримані всі правила безпеки, підтримується оптимальна температура і вологість, що гарантує повне збереження товарів. Кожен клієнт може в будь-який час прийти на склад і забрати своє майно, що дуже важливо для бутиків та Інтернет-магазинів. Крім тимчасового складування товару ми допоможемо Вам з доставкою, завантаженням і розвантаженням.

Які переваги ви отримуєте від співпраці з компанією «Кладовка»:

- Цілодобова охорона.
- Легкість і оперативність укладення договору.
- Доступні ціни на послуги зберігання документів і товарів.
- Зручне розташування складів.
- Можливість самостійно обрати склад потрібного розміру.
- Додаткові послуги.


Співробітництво

Компанія «Кладовка» відкрита до співпраці з вами на вигідних умовах для обох сторін. Ми запрошуємо до співпраці:

- Будівельні компанії, дизайн-бюро, архітектурні компанії

- Транспортні та логістичні компанії, а також організації, що займаються транспортуванням вантажів на далекі відстані.

- Торгові комплекси, магазини, Інтернет-магазини, великі бізнес-центри.

- Шиномонтажі, автосервіси, автомобільні салони, магазини, що займаються продажем автомобільних запчастин.

- Ми запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб. Пропонуючи своїм клієнтам послуги зберігання речей і документів в «Кладовці», ви пропонуєте їм зручний і вигідний сервіс, тим самим підвищуючи їх рівень лояльності по відношенню до вас. Компанія «Кладовка» успішно працює з гнучкими системами знижок і вигідних пропозицій для постійних клієнтів. Детальну інформацію про послуги, що надаються та співробітництво можна отримати, зв'язавшись по телефону або електронній пошті, вказаній на сайті.

Індивідуальні бокси дозволяють приватним та юридичним особам помістити на зберігання меблі, документи, великогабаритні речі та ін. Кожен клієнт сам визначає розмір боксу і термін зберігання.